Termékleírás
ASTM A269Egészségügyi élelmiszer kapilláris rozsdamentes acél cső
Az ASTM A269 egészségügyi élelmiszer-kapilláris rozsdamentes acélcső előnyei
- Felületi kikészítés: Élelmiszer--minőségű anyagokból (például 304 és 316 liter) készült, a felületet 0,8 μm-nél kisebb Rass belső felületre polírozzák.
- Magas és alacsony hőmérsékleti ellenállás: Ellenáll az élelmiszer-feldolgozás során gyakran előforduló magas-hőmérsékletű sterilizálásnak és alacsony-hőmérsékletű hűtési környezetnek, így stabil teljesítményt biztosít.
- Következetes méretek: A szűk tűrések biztosítják a precíz folyadékszállítást és műszerezést.
Az ASTM A269 egészségügyi kapilláris rozsdamentes acélcső felhasználási területei
- Műszerek és vezérlés:Kapillárisok áramlásmérő és adagoló berendezésekhez, nyomásmérőkhöz és érzékelőkhöz.
- Kémiai és laboratóriumi alkalmazások:Pontos áramlási sebességet igénylő analitikai műszerek.
- Gyógyszerészet és biotechnológia:Folyamatcsövek gyógyszer- és vakcinagyártáshoz.
- Élelmiszer és ital feldolgozás:Tej, tejszín és joghurt átviteli vonalak.
- Tejipar:Pasztőröző csövek és ultra{0}}magas hőmérsékletű feldolgozósorok.
Kémiai összetétel
| Fokozat | Szén | Mangán | Szilícium | Foszfor | Kén | Króm | Nikkel | Molibdén |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 304 | 0,08% vagy annál kisebb | 2,0% vagy annál kisebb | 1,0% vagy annál kisebb | 0,045% vagy annál kisebb | 0,030% vagy annál kisebb | 18.0–20.0% | 8.0–10.5% | – |
| 304L | 0,035% vagy annál kisebb | 2,0% vagy annál kisebb | 1,0% vagy annál kisebb | 0,045% vagy annál kisebb | 0,030% vagy annál kisebb | 18.0–20.0% | 8.0–12.0% | – |
| 316 | 0,08% vagy annál kisebb | 2,0% vagy annál kisebb | 1,0% vagy annál kisebb | 0,045% vagy annál kisebb | 0,030% vagy annál kisebb | 16.0–18.0% | 10.0–14.0% | 2.0–3.0% |
| 316L | 0,035% vagy annál kisebb | 2,0% vagy annál kisebb | 1,0% vagy annál kisebb | 0,045% vagy annál kisebb | 0,030% vagy annál kisebb | 16.0–18.0% | 10.0–14.0% | 2.0–3.0% |
Mechanikai tulajdonságok
A felület minőségének biztosítása érdekében szaniter csöveinket az ASME A269 szerinti ASTM hajlítási és alakváltozási tesztek teljes sorozatán esnek át. Ezek a tesztek a speciális nyersanyagigényekkel, az örvényáramú vizsgálattal a csőgyárban, a 100%-os furathézaggal a mechanikai polírozás előtt, valamint a szűkebb külső külső és faltűrésekkel együtt konzisztensebb, jobb{2}}minőségű terméket eredményeznek.
| Ingatlan | Szakítószilárdság (MPa) | Hozamszilárdság (MPa) | Megnyúlás (%) | Keménység (HB) |
| 304/304L | 205–215 | 515–750 | 40-nél nagyobb vagy egyenlő | 201–217 |
| 316/316L | 205–220 | 515–750 | 40-nél nagyobb vagy egyenlő | 217–248 |
Lehetséges alternatív fokozatok
- ASTM A270: Amikor szigorúbb higiéniai követelmények és sima felületkezelés (elektropolírozás) szükséges.
- AISI 904L: Alkalmas erősen savas élelmiszer-feldolgozáshoz és korrozív tisztítási környezetekhez.
- Duplex rozsdamentes acél(S32205, S32750): Nagyobb szilárdságot és fokozott ellenállást biztosít a kloridos feszültségkorróziós repedésekkel szemben.
Termékek bemutatója


Termékek alkalmazása

Termékcsomag

Népszerű tags: egészségügyi élelmiszer kapilláris rozsdamentes acél cső, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, testreszabott, nagykereskedelmi, ár, OEM, malom, gyártó, eladó, menetes acélrúd, precíziós cső epoxi bevonattal, csőfrissítés, kazáncső standard megfelelés, Precíziós cső karbantartási projektekhez, cső integráció














