Termékleírás
Előnyeink
1. Ultra-Magas tisztaság
- Elektropolírozott csöveink precíziós hideghúzási eljárással készülnek, ami sima felületet eredményez. A fényes lágyítás és a fejlett elektropolírozási eljárások révén a felületi érdesség Ra Less vagy egyenlő 0,25 μm-re van szabályozva, a nagy-tisztaságú rendszerek esetében pedig Ra kisebb vagy egyenlő felületi érdesség érhető el, mint 0,15 μm.
- A csöveket polietilén vagy PTFE zárókupakokkal tömítik, és külön-külön műanyag -csomagolják, szükség esetén vákuumtömítéssel, ami biztosítja a szállítás és tárolás során a magas tisztaságot.
2. Korrózióállóság
- Csöveink kiváló minőségű-rozsdamentes acélból készülnek, ellenállnak az akkumulátor elektrolitjainak, a szerves oldószereknek és a klorid-tartalmú környezeteknek.
- A felhasznált anyagok szigorú kémiai összetételi vizsgálaton esnek át, hogy biztosítsák a JIS G3459 szabványoknak való megfelelést. A csöveket szemcseközi korróziós vizsgálatnak is alávetik, hogy biztosítsák a tartósságát.
3. Megfelelés
- Termékeink megfelelnek a SEMI F19-0304, ASME BPE-2012, ASTM B912-02 és egyéb szabványoknak.
- Elérhetők az anyag-, teljesítmény- és tisztasági tesztjelentések olyan nemzetközi,{0}}megbízható tesztelő ügynökségektől, mint az SGS, a BV és a TUV.
4. Testreszabási lehetőségek
- Támogatjuk az ultra-vékony falak (0,3 mm), a speciális falvastagságok, a nem-szabványos külső átmérők testreszabását, valamint a különféle csatlakozási típusok integrált feldolgozását, mint például a kompressziós szerelvények, a hegesztett szerelvények és a gyorscsatlakozó szerelvények-.
- Az ügyfelek igényei szerint testreszabhatjuk a több-specifikációjú vegyes csomagolást, az exkluzív címkézést és a vákuumcsomagolást.
5. Nagy méretpontosság
- Elektropolírozott csöveink hideghúzáson és egyengetésen esnek át, aminek eredményeként az egyenesség legfeljebb 0,1 mm/m, a külső átmérő tűrése ±0,02 mm, a falvastagság tűrése pedig ±0,01 mm, így nincs szükség másodlagos feldolgozásra.
- A csöveket szigorú méretellenőrzésnek vetik alá, hogy biztosítsák a JIS G3459/ASTM A213 és más szabványoknak való megfelelést, és másodlagos feldolgozás nélkül közvetlenül használhatók a hagyományos lítium-ion akkumulátorgyártó berendezésekben.
alkalmazási területek
- Elektrolit előkészítő és szállító rendszer
- Katód és anód anyagfeldolgozás
- Nagy-tisztaságú gázellátó rendszer
- Akkumulátor összeszerelő és formáló gyártósor
- Energiatároló rendszer (ESS) gyártóberendezés
Kémiai összetétel
| Elem | C (%) | Si (%) | Mn (%) | P (%) | S (%) | Cr (%) | Ni (%) | H (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 304 / 304L | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,08 / Kisebb vagy egyenlő, mint 0,03 | 1,00 vagy kisebb | 2,00 vagy annál kisebb | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,045 | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,030 | 18.0–20.0 | 8.0–10.5 | - |
| 316 / 316L | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,08 / Kisebb vagy egyenlő, mint 0,03 | 1,00 vagy kisebb | 2,00 vagy annál kisebb | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,045 | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,030 | 16.0–18.0 | 10.0–14.0 | 2.0–3.0 |
Mechanikai Tulajdonságok
| Ingatlan | Szakítószilárdság (MPa) | Hozamerősség 0,2% (MPa) | Megnyúlás (%) | Keménység (HB) |
| 304 / 304L | Nagyobb vagy egyenlő, mint 515 | 205-nél nagyobb vagy egyenlő | 40-nél nagyobb vagy egyenlő | Kisebb vagy egyenlő, mint 90 HRB |
| 316 / 316L | Nagyobb vagy egyenlő, mint 515 | 205-nél nagyobb vagy egyenlő | 40-nél nagyobb vagy egyenlő | Kisebb vagy egyenlő, mint 90 HRB |
Lehetséges alternatív fokozatok
| Alternatív fokozatok | Okok |
| 321 | Ellenáll a szemcseközi korróziónak, és közepesen magas hőmérsékleten működő lítium{0}}ion akkumulátoros berendezésekhez alkalmas. |
| 347/347H | Alkalmas folyamatos magas hőmérsékletű akkumulátor-feldolgozó rendszerekhez és hegesztett csővezetékekhez, amelyek rendkívül magas, hosszú távú szerkezeti integritást{1}} igényelnek. |
| 310S | Kiváló oxidációs ellenállást és hőstabilitást mutat, így alkalmas magas hőmérsékletű-lítium-akkumulátor szárító, szinterező vagy hőkezelő rendszerekhez. |
Termékek bemutatója


Tesztelő berendezések



Gyári berendezések

Pácoló berendezés


Termékcsomag

GYIK
K: Milyen felületi érdesség (Ra) érhető el az akkumulátor{0}}minőségű EP csővel?
V: Az általunk általában szállított EP-csövek a következőket tartalmazzák:
Szabványos lítium{0}}ion akkumulátor-alkalmazások esetén Ra kisebb vagy egyenlő, mint 0,25 μm
Nagy-tisztaságú vagy kritikus folyamatsorok esetén Ra kisebb vagy egyenlő, mint 0,15 μm
K: Mely rozsdamentes acélminőségek javasoltak lítium{0}}ion akkumulátorok gyártásához?
V: A leggyakrabban használt minőségek a 304L és a 316L. Alacsony-kéntartalmú, nagy-tisztaságú, 316 literes rozsdamentes acél ajánlott a nemzetközi akkumulátorgyártók számára.
K: Alkalmas-e a csöve orbitális hegesztésre az akkumulátor gyártósorokon?
V: Igen. EP-csöveink szűk mérettűréssel, kiváló kerekséggel és tiszta belső felülettel rendelkeznek, így ideálisak orbitális hegesztéshez.
Népszerű tags: elektropolírozott csövek, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, testreszabott, nagykereskedelmi, ár, OEM, malom, gyártó, eladó














