Termékek leírása
ASTM A632 precíziós rozsdamentes acélcsövek
Miért válassza ki a precíziós rozsdamentes acélcsöveket?
- Nagy felületi tisztaság és simaság: ASTM A632 Precíziós rozsdamentes acélcsövek magas tisztaságát és tisztaságát biztosítja a műtéti műszerek, katéterek és hypodermikus tűk sterilitásának. Sima belső felülete megakadályozza a szennyeződést és a részecskék felhalmozódását, támogatva az egészségügyi körülményeket, és létfontosságú szerepet játszik az orvosi és gyógyszerészeti alkalmazásokban.
- Szoros tolerancia: Termékeink magas - dimenziós pontosságot és szoros toleranciákat mutatnak, így alkalmassá teszik azokat precíziós gyártási alkalmazásokra, például fékrendszerekre, kipufogóvezetékekre és műszeres csövekre.
- Hőstabilitás: Termékeink magas hőmérséklet -ellenállást mutatnak, biztosítva a szuperkövetések, a hőcserélők és a kazáncsövek szilárdságát. Emellett hőstabilitást is mutatnak, így mindegyike alacsony - hőmérsékleten (LNG, folyadék oxigén) és magas - hőmérsékleti szolgáltatáshoz is alkalmas.
Mire használják a precíziós rozsdamentes acélcsöveket?
- Orvosi és gyógyszeripar: Hipodermikus tűk, katéterek és sebészeti műszerek, magas - tisztaságú folyadékvezetékek stb.
- Olaj-, gáz- és petrolkémiai iparágak: Hidraulikus és pneumatikus vezérlőrendszerek, tengeri és tengeralattjáró műszeres rendszerek.
- Félvezető és elektronikai iparágak: Ultra - Magas - tisztasági gáz és kémiai csővezetékek, tiszta szoba folyadékrendszerek stb.
- Autóipar: Érzékelők, üzemanyagrendszerek, kicsi - átmérőjű csövek néhány fékrendszerben, turbófeltöltő rendszerekben stb.
- Energiatermelés és energiatermelés: Hőcserélő és kondenzátor csövek, kicsi - átmérőjű kazán és túlhevőcsövek, valamint kriogén alkalmazások, például cseppfolyósított földgáz és folyékony oxigén/folyékony nitrogénrendszerek.
Kémiai összetétel
| Fokozat | C (max) | MN (max) | P (max) | S (max) | SI (max) | CR (%) | NI (%) | MO (%) | Nb/ti (%) | N (%) |
| TP 304 | 0.08 | 2.00 | 0.045 | 0.030 | 1.00 | 18.0–20.0 | 8.0–11.0 | – | – | – |
| TP 316L | 0.035 | 2.00 | 0.045 | 0.030 | 1.00 | 16.0–18.0 | 10.0–14.0 | 2.0–3.0 | – | – |
| TP 348 | 0.08 | 2.00 | 0.045 | 0.030 | 1.00 | 17.0–19.0 | 9.0–13.0 | – | Nb+ta nagyobb vagy azzal egyenlő 10 × c% | – |
Mechanikai tulajdonságok
| Fokozat | Szakítószilárdság (MPA) | A hozamszilárdság (MPa, 0,2% eltolás) | Megnyúlás (%) | Keménység (HRB, Max) |
| TP 304 | Az 515 -nél nagyobb vagy egyenlő | 205 -nél nagyobb vagy egyenlő | A 35–40 -nél nagyobb vagy egyenlő | 92 |
| TP 316L | 485 -nél nagyobb vagy egyenlő | Nagyobb vagy egyenlő 170 | A 40 -nél nagyobb vagy egyenlő | 95 |
| TP 348 | Az 515 -nél nagyobb vagy egyenlő | 205 -nél nagyobb vagy egyenlő | A 35 -nél nagyobb vagy egyenlő | 95 |
Lehetséges alternatív osztályok
- EN 10216-5- Zökkenőmentes rozsdamentes acélcsövek a nyomás alkalmazására Európában.
- EN 10305-1 / EN 10305-5- Precíziós csövek mechanikai és autóipari alkalmazásokhoz (lefedi a precíziós méret tűréseket).
- ISO 1127- Rozsdamentes acélcsövek meghatározott tűréscel és felületi kivitelben ipari és egészségügyi alkalmazásokhoz.
- ASTM A554- Hegesztett rozsdamentes acélcsövek, elsősorban a szerkezeti és mechanikai alkalmazásokhoz, ahol a megjelenés és a felületi felület fontos.
A termékek megjelenítése


Termékek alkalmazás

Termékcsomag

Népszerű tags: ASTM A632 Precíziós rozsdamentes acélcsövek, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, testreszabott, nagykereskedelem, ár, OEM, malom, gyártó, eladó, rozsdamentes acél cső a vidámpark túrákhoz, rozsdamentes acélcső az eseménykezeléshez, rozsdamentes acél cső bútorokhoz, rozsdamentes acél cső a HVAC -hoz, rozsdamentes acélcső alacsony hőmérsékletű alkalmazásokhoz, rozsdamentes acélcső vákuum alkalmazásokhoz














